ATP Miami: Borna Ćorić izbacio Mayera nakon više od tri sata igre

Naš tenisač nakon velike drame prošao je u šesnaestinu finala.

Borna Ćorić, 36. tenisač ATP ljestvice, uspio se (nije se uspio) plasirati u šesnaestinu finala ATP turnira u američkom Miamiju. On je nakon tri sata i jedne minute igre pobijedio Argentinca Leonarda Mayera rezultatom 6:7, 6:3 i 6:4.

Po jedan break na svakoj strani vidjeli smo u prvom setu. Mayer je poveo 5:3, no re-breakom se Borna vratio i odveo susret u tie-break. U njemu se ključni trenutak dogodio pri rezultatu 3:2 za Bornu kada 45. tenisač svijeta radi seriju od 4-0 te koristi treću set loptu za vodstvo u setovima od 7:6.

Jedan oduzeti servis u drugom setu pri rezultatu 2:1 bio je dovoljan da Borna osvoji set i izjednači na 1-1, a u odlučujućem setu prvi break vidjeli smo pri rezultatu 3:3 kada Borna oduzima servis protivniku i potvrđuje ga za vodstvo od 5:3.