ATP Miami: Ćorić nakon preokreta izbacio 11. tenisača svijeta!

Fantastičan uspjeh našeg tenisača.

Borna Ćorić nakon velike drame i preokreta uspio se plasirati u osminu finala ATP turnira u Miamiju. On je nakon dva sata i 52 minute igre s 5:7, 7:6 i 6:3 bio bolji od domaćeg predstavnika i 11. tenisača svijeta Jacka Socka.

Poveo je naš tenisač, 36. na ATP ljestvici, s 3:0, no na posljednja dva servisa u prvom setu Sock je napravio dva breaka čime je preokrenuo rezultat u svoju korist i osigurao osvajanje prvog seta.

U drugom setu gledali smo sličnu situaciju. Ranim breakom Ćorić se odvojio na 4:1, no Amerikanac je ponovno uspio našem tenisaču oduzeti servis i odvesti susret u trinaestu igru. U njoj je ipak naš predstavnik bio bolji rezultatom 7-4 i odveo je susret u treći set.

Izjednačenu igru u trećem setu gledali smo do rezultata 3:3 kada Borna dva puta oduzima servis protivniku, koristi prvu meč loptu i prolazi u osminu finala.