ATP Miami: Federer i Kyrgios drugi polufinalni par

Nakon što su prvi polufinale izborili Rafael Nadal i Fabio Fognini, u sinoćnjem programu smo saznali i drugi polufinalni par velikog turnira iz Masters serije u Miamiju.

Prvi je na teren izašao neuništivi Švicarac Roger Federer, koji je nakon velike borbe uspio svladati Tomaša Berdycha rezultatom 6-2, 3-6, 7-6. Federer je bio na rubu poraza, no 31-godišnji Čeh nije uspio dovršiti meč u svoju korist. Pritom je Federer spasio dvije meč lopte i slavio u ‘tie-breaku’ trećeg seta.

Nije manjkalo uzbuđenja ni u meču između Nicka Kyrgiosa i Alexandra Zvereva, koji je završio u korist mladog Australca Kyrgiosa rezultatom 6-4, 6-7, 6-3. Mogao je Australac i prije slaviti protiv Nijemca Zvereva, no Zverev je u drugom setu, nakon velike borbe u ‘tie-breaku’, uspio odvesti meč u odlučujući treći set. U trećem setu je Kyrgios lako slavio, te je tako izborio polufinale s velikim Rogerom Federerom.