ATP Miami: Mate Pavić s Marachom prošao u osminu finala

Hrvatska ima još jednog predstavnika u drugom tjednu turnira u Miamiju.

Mate Pavić u paru s Austrijancem Oliverom Marachom izborio je osminu finala ATP turnira u Miamiju. Španjolska braća Lopez nakon sat i 45 minuta igre poražena su sa 4:6, 7:6 i 11:9.

Odlično je naša kombinacija krenula u meč i povela 2:0. Međutim, s dva oduzeta servisa, Španjolci su preokrenuli na 5:3 te mirno priveli prvi set kraju. Izjednačenu igru gledali smo u drugom setu, no Španjolci su ponovno iskoristili prvu break priliku koju su dobili i poveli 4:3. Ipak, re-breakom su Pavić i Marach izjednačili i odveli susret u trinaestu igru. U njoj su s uvjerljivih 7-2 izjednačili i odveli meč u treći set.

U njemu su Pavić i Marach ubrzo poveli 9-5 te mirno priveli meč kraju i rezultatom 11-9 prošli dalje.