ATP Miami: Pavić i Marach izbacili braću Zverev za četvrtfinale!

Očekivana pobjeda našeg para.

Mate Pavić zajedno u paru s Oliverom Marachom plasirao se u četvrtinu finala ATP turnira u Miamiju. Njih dvojica su nakon 88 minuta igre pobijedili rusku braću Zverev sa 7:6 i 6:4.

U prvom setu treći nositelji napravili su break već pri rezultatu 2:1 i imali dvije set lopte pri rezultatu 5:4. Međutim, Rusi se nisu olako predali te breakom uveli set u trinaestu igru. U njoj su, ipak, Pavić i Marach dokazali svoju kvalitetu i rezultatom 7-5 osvojili prvi set.

Odmah na startu drugog seta naš par oduzeo je servis Rusima, a break prednosti zadržali su do rezultata 3:2, kada Rusi rade break i izjednačuju na 3:3. Ipak, jedan oduzeti servis pri rezultatu 4:4 bio je dovoljan i nakon treće meč lopte naša kombinacija izborila je četvrtfinale.