ATP Monte Carlo: Braća Bryan prejaka za Maracha i Pavića

Naša kombinacija nije uspjela osvojiti turnir u Monte Carlu.

Mate Pavić u paru s Oliverom Marachom nije uspio osvojiti ATP turnir u Monte Carlu. Njih dvojica su nakon 80 minuta igre poražena od braće Bryan 7:6 i 6:3.

U prvom setu nismo vidjeli oduzete servise, iako su pri rezultatu 5:4 braća Bryan imali dvije set lopte. Ipak, treći nositelji odveli su set u tie-break i nakon što su gubili 2-0, preokrenuli su i poveli 5-2. Svi su očekivali mirnu završnicu, no nevjerojatnom 5-0 serijom braća Bryan pokazala su zašto su najbolji teniski par u povijesti i sa 7-5 osvojili trinaestu igru.

Taj šokantan gubitak već dobivenog prvog seta kao da je utjecao na samopouzdanje Pavića, koji je katastrofalno servirao na početku drugog seta pa su četvrti nositelji breakom poveli 1:0. No, naša kombinacija re-breakom se vratila u susret i izjednačila na 1:1. Ponovno, pri rezultatu 2:2, braća Bryan rade break, a još jednog rade pri rezultatu 5:3 i upisuju uvjerljivu pobjedu.