ATP Monte Carlo: Senzacionalno ispadanje Dodiga i Rama

Osmi nositelji već u prvom kolu pakiraju kofere.

Alexander Hassenstein/Getty Images Europe

Nakon što su Oliver Marach i Mate Pavić uspješno prošli u četvrtinu finala ATP turnira u Monte Carlu, to za rukom nije pošlo Ivanu Dodigu i Rajeev Ramu. Oni su nakon preokreta i velike borbe poraženi od Grigora Dimitrova i Davida Goffina 5:7, 7:6 i 10:8 nakon 102 minute igre.

Već na samom početku meča naša kombinacija izgubila je servis, no s dva uzastopna breaka pri rezultatima 5:4 i 6:5 povela je 1-0 u setovima.

Međutim, tada kreće preokret. Bugarin i Belgijanac odveli su drugi set u tie-break, u kojemu su sa 7-4 izjednačili u setovima na 1-1, da bi u odlučujućem setu od samog početka vodili i nijednom nedozvoljavali preokret osmih nositelja te izborili četvrtinu finala.