ATP Montreal: Ćorić bez iznenađenja u dvoboju s Nadalom

Mladi hrvatski tenisač Borna Ćorić završio je nastup na ATP turniru u Montrealu, gdje ga je u drugom kolu porazio Rafael Nadal rezultatom 6:1, 6:2. Nažalost, Ćorić nije uspio ozbiljnije ugroziti Nadala, kao što mu je to pošlo za rukom prošle godine u Cincinnatiju, pa se prvi nositelj lako plasirao u daljnji krug natjecanja u Montrealu.

Nadal je prvi set osvojio za svega 29 minuta, što je bila naznaka kako je Španjolac maksimalno motiviran i spreman, dok je u drugom setu Ćorić na trenutke pokazao svoj potencijal, no to nije bilo dovoljno za bilo kakvo iznenađenje u susretu s odličnim Nadalom.

Uspije li Nadal doći do polufinala Montreala, od sljedećeg tjedna bi trebao biti prvi tenisač svijeta, a na vrh bi se vratio nakon točno tri godine.