ATP Rim: Marach i Pavić nakon drame i preokreta do četvrtfinala

Veliki preokret drugih nositelja.

Oliver Marach i Mate Pavić plasirali su se u četvrtinu finala ATP turnira u talijanskom Rimu nakon velikog preokreta i drame protiv Steve Johnsona i Dominica Thiema. Nakon 81 minute igre pobijedili su sa 0:6, 6:3 i 16:14.

U prvom setu drugih nositelja kao da ni nije bilo. Uz tri oduzeta servisa Johnson i Thiem osvojili su set s uvjerljivih 6:0, no jednim breakom pri rezultatu 3:2 Marach i Pavić dolaze do izjednačenja u setovima.

Imala je naša kombinacija prednost od 5-2 u odlučujućem, trećem setu, no serijom od 5-0 protivnici su došli do preokreta. Tada se igrao gem za gemom sve do rezultata 14-14 kada drugi nositelji dolaze do mini-breaka i prednosti od 15-14 te u konačnici potvrđuju pobjedu.