ATP Rotterdam: Marin Čilić pobijedio Tsongu, u četvrtfinalu protiv Murrayja

Marin Čilić - Jo-Wilfried Tsonga 6:4, 6:4

Marin Čilić/Getty Images

Marin Čilić nastavio je s odličnim igrama na ATP touru, u osmini finala turnira u Rotterdamu pobijedio je Francuza Jo-Wilfrieda Tsongu sa 6:4, 6:4 nakon 75 minuta igre. Čilić je stigao do sedme uzastopne pobjede, a u četvrtfinalu igrat će protiv drugog nositelja Britanca Andya Murraya.

Čilić i Tsonga igrali su četvrti međusobni meč, hrvatski tenisač stigao je do treće pobjede. Čilić je dobro igrao prvi set, do breaka je stigao na otvaranju.

U drugom setu Čilić je oduzeo servis protivniku kod 2:2. Tsonga je priprijetio kod 3:4, imao je tri lopte za oduzimanje servis, ali nije uspio nadoknaditi zaostatk.