ATP Sydney: Marin Čilić izgubio od Uzbekistanaca Istomina

Čilić - Istomin 3:6, 4:6. Uzbekistancu je za pobjedu bio dovoljan po jedan break u svakom setu

Marin Čilić/Getty Images

Marin Čilić okončao je svoj nastup na ATP-u u Sydneyju, uspješniji je bio Uzbekistanac Denis Istomin 3:6, 4:6. Istomin  je tako stigao do prve pobjede u petom ogledu protiv Čilića i ujedno se revanširao za prošlotjedni poraz u Brisbaneu.

Čilić tako nije opet uspio izboriti četvrtfinale, Uzbekistanac je ostvario po jedan break u svakom setu što je bilo dovoljno za pobjedu. U prvom setu break je stigao kod vodstva 2:1, a hrvatski tenisač nije imao niti jednu loptu za oduzimanje servisa.

Čilić je svoju priliku propustio kod vodstva 4:3 kada je imao dvije set lopte. Uzbekistanac svoju priliku nije propustio, kod 4:4 oduzeo je servis i ubrzo zaključio meč.