ATP Winston-Salem: Ni kiša nije pomogla Škugoru u finalu kvalifikacija

Franka nećemo gledati u glavnom dijelu turnira.

Nakon što je kiša prekinula susret finala kvalifikacija za ATP turnir u američkom Winston-Salemu, Franko Škugor niti nakon nastavka meča nije uspio doći do pobjede. Naprotiv, nije osvojio nijedan gem te ga je Argentinac Horacio Zeballos pobijedio rezultatom 6:1 i 6:4 nakon 75 minuta igre.

Peti nositelj kvalifikacija s lakoćom je došao do velike, 5:0 prednosti, koju je zadržao do kraja seta, da bi u drugom setu gledali izjednačenu igru sve do rezultata 4:4, kada je pala kiša i prekinula meč. No, ona je odmogla Franku, koji je odmah izgubio servis pa je Argentinac izborio glavni dio turnira.