ATP Zhuhai: Galović bez osmine finala

Iznenađujući poraz našeg tenisača.

Viktor Galović nije se uspio plasirati u osminu finala ATP turnira u kineskom Zhuhaiju. On je nakon 68 minuta igre iznenađujuće izgubio od 212. tenisača svijeta, Poljaka Huberta Hurkacza rezultatom 6:3 i 6:4.

U prvom setu Poljak je preuzeo inicijativu povevši 4:1, no Viktor, 187. tenisač ATP ljestvice, uspio je vratiti break i smanjiti na 4:3. Ipak, već u idućem gemu re-breakom Hurkacz je poveo 5:3 i iskoristivši treću set loptu poveo s 1-0 u setovima.

Već na samom početku drugog seta vidjeli smo razmjenu breakova, no pri rezultatu 2:2 Poljak ponovno oduzima servis našem tenisaču, a do kraja meča nijedan tenisač nije imao ni priliku za break pa je Poljak iskoristio prvu meč loptu i izborio osminu finala.