Australian Open: Ivo Karlović zaustavljen u drugom kolu

Australian Open, drugo kolo: Ivo Karlović - Nick Kyrgios 6:7 (4), 4:6, 7:5, 4:6

Ivo Karlović zaustavljen je u drugom kolu Australian Opena. Hrvatskog tenisača porazio je Australac Nick Kyrgios 6:7 (4), 4:6, 7:5, 4:6. Karlović je u meču u samo dva navrata izgubio servis, ali i to je bilo dovoljno da izgubi meč. Na drugoj hrvatski tenisač iskoristio je jednu od dvije break prilike i to u trećem setu koji je u konačnici otišao na njegovu stranu.

U prvom setu nije bilo prilika za break, a Kyrgios je bolje odigrao trinaestu igru. Hrvatski tenisač izgubio je servis na otvaranju druge dionice i drugu priliku nije dobio. Jedan break bio je dovoljan da hrvatski tenisač osvoji treću dionicu.

Četvrti set bio je najkraći, trajao je 29 minuta. Kyrgios je kod 2:2 stigao do drugog breaka i za Karlovića više nije bilo povratka.

Australian Open, drugo kolo: Ivo Karlović – Nick Kyrgios 6:7 (4), 4:6, 7:5, 4:6.