Badelju poluvrijeme u slavlju protiv Milana

Fiorentina je na domaćem terenu svladala Milan, a Milan Badelj igrao je u drugih 45 minuta...

Milan Badelj i Daniele De Rossi/Foto: Gettyimages

Zanimljiva je bila utakmica Fiorentine i Milana. Milan Badelj ostao je na klupi, ali Montella je uoči nastavka uveo hrvatskog reprezentativca i Joaquina. Milan je počeo s ofenzivnim trojcem Destro, Honda i Menez. U prvom dijelu nije bilo pogodaka. Milan je poveo u 55. minuti pogotkom Destra nakon proigravanja Bonaventure. Fiorentina je nakon toga zaigrala mnogo bolje i u završnici je preokrenula rezultat. U 83. minuti je Rodriguez glavom izjednačio, a u u 89. minuti i Joaquin je pogodio glavom za pobjedu domaćina 2:1. Pasqual je upisao dvije asistencije.

Lazio je u gostima svladao Torino 2:0 pogocima sjajnog Andersona u 71. i 78. minuti. Bila je to peta uzastopna pobjeda rimske momčadi. Roma je na domaćem terenu neočekivano poražena od Sampodorije 2:0. Strijelci su bili De Silvestri u 60. i Muriel u 78. minuti.