Barcelona izvukla remi u Rimu, Rakitiću asistencija

Barcelona ovim ishodom ne može biti sasvim sretna, ali je prošla najteže moguće gostovanje što ju očekuje u njihovoj grupi.

Roma je zaustavila moćnu Barcelonu u prvom kolu grupne faze Lige prvaka u Rimu, a utakmica je završila 1:1. Iako je Barcelona povela dosta rano, golom Luisa Suareza u 21. minuti na asistenciju Ivana Rakitića, Roma je izjednačila deset minuta kasnija.

Florenzi je tek prošao centar, po desnoj strani uz aut liniju i opalio prema golu i prebacio Ter Stegena za jedan od najspektakularnijih golova ikad viđenih u Ligi prvaka. Ivan Rakitić za Barcelonu je igrao do 61. minute kada ga je zamijenio Rafinha.

Barcelona ovim ishodom ne može biti sasvim sretna, ali je prošla  najteže moguće gostovanje što ju očekuje u njihovoj grupi.