Bayer razbio Stuttgart, Drmić dvostruki strijelac

Hrvatski Švicarac Josip Drmić zabio je dva pogotka u visokoj domaćoj pobjedi Bayera nad Stuttgartom rezultatom 4:0.

Josip Drmić/Getty Images

Bayer Leverkusen nastavlja sa odličnim predstavama u drugom dijelu sezone. Na BayAreni stradao je posljednji Stuttgart koji ni u osmoj utakmici zaredom nije uspio doći do pobjede. Posebno raspoložen bio je dvostruki strijelac Josip Drmić.

U petoj pobjedi zaredom Bayera Leverkusena rezultatom 4:0 Drmić je bio strijelac u 36. i 59. minuti. Uz njega golove su postizali još Wendell u 32. i Karim Bellarabi u 50. minuti za visoku pobjedu Apotekara.

22-godišnji švicarski reprezentativac zabio je šest golova u Bundesligi ove sezone. Leverkusen se nalazi na trećem mjestu prvenstvene ljestvice sa 42 boda, dok je Stuttgart posljednji sa 20 bodova. Sljedeći dvoboj Leverkusen će odigrati u utorak na Vicente Calderonu u uzvratnom susretu osmine finala Lige prvaka protiv Atletico Madrida. Prva utakmica završila je pobjedom Leverkusena 1:0, a strijelac jedinog pogotka bio je Hakan Calhanoglu.