Bayernova zvijezda tvrdi: “Osvojit ćemo Ligu prvaka zato jer imamo odličnog trenera – Niku Kovača“!

Hvalospjevi na račun Nike.

Minhenski Bayern svoj posljednji naslov Lige prvaka osvojio je u sezoni 2012./13. u kojoj je na Wembleyju svladao svog suparnika iz Bundeslige, Kloppovu Borussiju Dortmund s 2:1, a strijelac je tada bio i Mario Mandžukić.

Ove sezone Bavarci ipak vjeruju da će konačno osvojiti najelitnije klupsko nogometno natjecanje i to zbog još jednog Hrvata, a riječ je dakako o treneru Niki Kovaču.

Tako barem misli zvijezda kluba Thomas Muller, koji je nakon osvajanja Superkupa i pobjedničkog starta nove sezone, kako u Bundesligi, tako i u DFB Pokalu, izjavio:

“Svjetsko prvenstvo i nesretan poraz od Real Madrida motiviraju nas za naslov Lige prvaka. Gladni smo tog naslova i s Nikom Kovačem, mladim i ambicioznim trenerom, imamo veliku priliku za osvajanje Lige prvaka“, obrazložio je Nijemac za Sport Bild.