Belgija: Club Brugge Ivana Leke nastavlja sa sjajnim predstavama

Momčad iz Bruggea došla do 16. pobjede u sezoni.

U 20. kolu belgijske Jupiler lige sastav našeg stručnjaka Ivana Leke slavila u gostima kod Mechelena rezultatom 3-0.

Nakon veličanstvene pobjede u derbiju protiv Anderlechta sa 5-0, gosti su odigrali još jednu sjajnu partiju te učvrstili prvo mjesto na ljestvici.

Poveli su u 21. minuti pogotkom Vormera iz jedanaesterca. Za povećanje vodstva pobrinuo se Wesley u 34. minuti. U zadnjoj minuti prvog dijela Mechelen ostaje s igračem manje nakon isključenja de Vittea.

U drugom dijelu gosti potvrđuju pobjedu golom Diabyja u 62. minuti. Na kraju domaćini ostaju s devetoricom igrača na terenu  poslije isključenja Bandea.

Kod Mechelena do 79. minute igrao je bivši igrač Dinama i Rijeke Ivan Tomečak.

Club Brugge predvodi ljestvicu sa 50 bodova, dok je Mechelen na pretposljednjem 15. mjestu s 18 bodova.