Belgijsko prvenstvo: Ante Vukušić osigurao pobjedu Beverenu protiv Cercle Bruggea

Utakmica 7. kola: Beveren - Cercle Brugge 1:0. Bivši napadač Hajduka deset minuta prije kraja zatresao je mrežu na asistenciju Baldea

Ante Vukušić donio je golom pobjedu svojem Beverenu protiv Cercle Bruggea u okviru 10. kola belgijskog prvenstva (1:0). Bivši napadač Hajduka deset minuta prije kraja zatresao je mrežu na asistenciju Baldea i tako osigurao domaćinu važne bodove.

Vukušiću je to drugi ovosezonski pogodak. U igri je proveo svih 90 minuta, dok je Hrvoje Čale ušao u 89. minuti. Stipe Bačelić-Grgić nije nastupio u porazu Cercle Bruggea.