Belgijsko prvenstvo: Ivan Santini strijelac u pobjedi Kortrijka protiv Mechelena

Kortrijk je sa 4:1 svladao Mechelen, a 24-godišnji centarfor je u 57. minuti domaćina doveo u vodstvo iz najstrože kazne

Ivan Santini/Getty Images

Mladi hrvatski napadač Ivan Santini nastavio je sa dobrim igrama u belgijskom prvenstvu. Bivši igrač Zadra upisao se među strijelce u pobjedi Kortrijka u skupini B doigravanja za Europa ligu.

Kortrijk je sa 4:1 svladao Mechelen, a 24-godišnji centarfor je u 57. minuti domaćina doveo u vodstvo, sigurno realiziravši najstrožu kaznu. Santini je ove sezone postigao već 14 golova i trenutačno zauzima treću poziciju na ljestvici strijelaca.