Biciklizam: Uspješno odrađena još jedna Parenzana

"Crikvenica" vrlo dobro završila utrku...

Parenzana/Facebook:Biciklistički klub "Crikvenica"

Najjača i i najdugovječnija utrka u Hrvatskoj- Parenzana, održana je jučer, 29. rujna u Istri.

Među predstavnicima Češke, Austrije, Slovenije, Srbije, Italije, Mađarske, Bosne i Hercegovine, Slovačke i Belgije, predstavnici Biciklističkog kluba “Crikvenica” ostvarili su vrlo dobre rezultate.

U kategoriji rekreativaca 17. mjesto zauzeo je Davor Paušek (6. od hrvatskih vozača), Dragan Sladonja utrku je završio na 50. mjestom (26. od hrvatskih vozača) te 63. mjesto Dario Kovač kao 37. od hrvatskih natjecatelja. Tea Mavrić kao rekreativka ostvarila je visoko četvrto mjesto kao prva Hrvatica u toj kategoriji.

Kategorija Master B Marku Mrčelji donijela je 19. mjesto, a Milan Vrban – Roško bio je 5. u Master C konkurenciji. Prvo mjesto u Master D osvojio je Gršo Mataija, a peti je ostao Alen Tomašov u Sport kategoriji.

Ukupni rezultati XCM kupa RH još se čekaju.