BiH u posljednjoj minuti svladala mlade Hrvatice

Domaće igračice bile su bolje rezultatom 2:1.

Mlade nogometašice do 16 godina koje predstavljaju Hrvatsku na Uefinom razvojnom turniru u Zenici na otvaranju turnira izgubile su od domaćina, Bosne i Hercegovine. U dobroj utakmici vidjeli smo tri pogotka, a odlučujući pogodak za pobjedu domaćina postigla je Haračić u posljednjoj minuti susreta.

Prvo su povele izabranice izbornice Tihane Nemčić nakon pola sata igre preko Miočinović, a dvije minute prije odlaska na odmor Mujkić reprezentaciji domaćina donosi izjednačenje na 1:1. Za pobjedu Bosne i Hercegovine pogodila je Haračić na samom kraju drugog poluvremena.

U drugom kolu Hrvatska U-16 igra protiv Azerbajdžana, u petak, 20. travnja s početkom u 14:00, također u Zenici.

Hrvatska: Mandić, Previšić, Pranješ, Domazet (od 41′ Kalaj), Verbanac (od 59′ Knežević), Šipoš (od 41′ Gajić), Lucić, Martinović (od 41′ Šabašov), Petarić, Miočinović (od 66′ Jović), Mišković. Izbornica: T. Nemčić.