Bilić poražen u Belgiji: “Morali smo iskoristiti svoje prilike”

Slaven Bilić u uzvratnoj utakmici osmine finala Europske lige imat će u Istanbulu težak zadatak protiv Club Bruggea...

Slaven Bilić nije imao sreće u prvoj utakmici osmine finala Europske lige. Premda je poveo i imao odličnu prigodu da se već iz Belgije vrati sa solidnom prednošću prije uzvrata, njegovi su nogometaši neobjašnjivo pali u drugom poluvremenu te je na koncu zasluženo slavio Brugge.

Utakmicu, koju su u jednome trenu nakratko prekinule – prskalice, bolje je otvorio gost povevši u 46. minuti odličnim golom Torea, no prednost je turske momčadi trajala tek petnaest minuta. Izjednačio je u 78. minuti De Sutter, a konačni je rezultat (2:1) postavio iz najstrože kazne Lior Rafaelov.

“Imali smo još nekoliko prigoda poslije vodstva i morali smo ih iskoristiti”, realan je Bilić. “Sve je krenulo loše za nas nakon što je Brugge izjednačio, a završeno je nesretnim jedanaestercem. U Istanbulu ćemo dati maksimum da izborimo pobjedu i plasiramo se u četvrtfinale”, kaže.