Bilić propustio priliku, ruše se snovi o naslovu prvaka

Bešiktaš nakon remija, ima sve manje šanse za osvajanjem naslova prvaka Turske, ali Bilić i dalje vjeruje u momčad te smatra da se treba boriti do kraja.

Bešiktaš drugo uzastopno kolo nije došao do pobjede u turskom prvenstvu, a samim time smanjuju se šanse da Bilićev klub osvoji naslov prvaka. U 31. kolu Bešiktaš je remizirao kod Akhisara (1:1).

Domaćini su poveli već nakon 14. minuta igre preko Akyuza. Konačni rezultat postavio je Demba Ba u 54. minuti. Bešiktaš je bio bolja momčad na terenu, međutim domaćini su također vrlo dobro parirali.

Veliko razočaranje, ali rezultat je pošten. Protivnik je zaslužio bod. Dobro smo krenuli, ali nas je gol presjekao. U poluvremenu smo igračima rekli da se smire jer ima vremena“; rekao je Bilić nakon utakmice pa progovorio o šansama za naslov: “Još uvijek imamo šanse, ali moramo priznati da nismo u dobroj formi. Moramo pobijediti Galatasaray, ali treba reći da je sad sve u njihovim rukama.”

Tri kola prije kraja vodeći je Galatasaray sa 70 bodova, Fenerbahče je drugi sa 67, a Bešiktaš treći sa 66 bodova.