Hrvatski trener sa svojim je Bešiktašem ponovno na čelu prvenstva.

Slaven Bilić/Foto: Gettyimages

Šest je kola do kraja turskog prvenstva, a Bešiktaš se vratio na čelo tablice. Momčad Slavena Bilića slavila je pred svojima navijačima protiv Karabukspora s 2:1 te podijelila, s istim brojem bodova, vodeće mjesto u poretku najboljih turskih klubova.

U dramatičnoj utakmici domaći su poveli zaslugom Atiba Hutchinsona, no šok im je u 79. minuti priredio Musa Cagiran, dovevši rezultat u egal. Činilo se kako će hrvatskom izborniku i njegovim pulenima još jednom pripasti tek bod, da je titula prvaka sve dalje od dohvata, no dogodilo se tada čak šest minuta sudačke nadoknade vremena.

Obje su ekipe morale kraj odraditi s deset igrača u polju – crvene su kartone ‘zaradili’ Boy Weterman i Necip Uysal, a veliko slavlje i euforiju na tribinama prouzrokovao je pobjednički zgoditak Cenka Tosuna, Bilićeva džokera s klupe, u posljednjim sekundama ogleda.