Bizarni crveni karton bivšeg vratara Splita

Zanimljiva utakmica u Turskoj.

U utakmici druge turske lige između Balikesirspora i Giresunspora (1:1) isključena su dvojica hrvatskih nogometaša. Igrala se 87. minuta kad je Tomislav Glumac oborio protivnika u velikoj prilici za pogodak i zaradio isključenje, da bi odmah potom njegov Balikesirspor primio i pogodak.

U petoj minuti sudačke nadoknade domaćin je izjednačio i ostao s dvojicom igrača manje. Bivši vratar Splita Andrija Vuković stigao je u napad, a nakon pogotka bacio se na pod i glumio grčeve. Turski mediji tvrde da je tako odgovorio gostujućim igračima koji su prema njemu cijelu utakmicu simulirali. No, to nije impresioniralo suca i pokazao mu je crveni karton.