Dario Šarić nastavlja s dobrim igrama, ali njegova Philadelphia nastavlja s porazima, dok je Bojan Bogdanović bio uspješniji od Dragana Bendera.

Bogdanović bolji od Bendera, Šarić upisao novi poraz

Bojan Bogdanović/Getty images

Sinoć su nastupe upisala trojica Hrvata. Međusobno su se sučelili Brooklyn Nets našeg Bojana Bogdanovića i Phoenix Suns u čijim redovima igra Dragan Bender.

Brooklyn je pobijedio u gostima sa 122:104, a u pobjedničkoj momčadi Bogdanović je za 30 minuta provedenih na parketu upisao 7 koševa, dvije asistencije, pet skokova i dvije izgubljene lopte. Bender je igrao malo više od 7 minuta i pritom upisao 5 koševa i jedan skok. Najbolji u redovima Netsa bio je Rondae Hollis-Jefferson s učinkom od 20 koševa, četiri asistencije i 13 skokova, a kod poraženih T.J. Warren s 18 koševa. Spomenimo i učinak Amerikanca s hrvatskom putovnicom u redovima Netsa Justina Hamiltona koji je sudjelovao sa 7 koševa i tri skoka.

Philadelphia 76ers se vratila porazima. Nakon što su u prošlom kolu upisali prvu pobjedu u sezoni, sinoć su ponovo izgubili. Izgubili su na gostovanju od Atlante Hawks sa 117:96. Dario Šarić opet je imao zapaženu ulogu s 12 koševa, sedam skokova i jednom asistencijom. Najbolji u redovima domaćih bio je Tim Hardaway Jr. s 20 koševa, dok je kod gostiju najbolji bio Jahlil Okafor s 18 koševa.