Bojan Bogdanović i Netsi srušili najbolju momčad lige

Brooklyn Nets - Golden State Warriors 110:108 (33:22, 24:28, 29:29, 24:28)

Bojan Bogdanović/Getty Images

Na domaćem terenu Brooklyn Netsi priredili su iznenađenje svladavši najbolju momčad lige Golden State Warriorse 110:108. Time su preuzeli osmo mjesto na Istoku od Indiana Pacersa, zadnje koje vodi u doigravanje.

Brooklyn je vodio većinu susreta, a kada su tri minute prije kraja otišli na deset poena razlike, mislilo se da je susret riješen. Na scenu tada stupa ponajbolji igrač lige Steph Curry koji dalekometnim ubačajima izjednačava rezultat. Imali su gosti i napad za vodstvo 20 sekundi prije kraja, ali su izgubili loptu. Jarrett Jack na drugoj strani sa zvukom sirene pogodio je za pobjedu.

Najefikasniji je bio Brook Lopez s 26 poena, a Deron Williams ubacio je 22. Bojan Bogdanović odigrao je drugu utakmicu nakon lakše ozljede gležnja. Na terenu je proveo 17 minuta i ubacio je sedam poena uz tri skoka. Steph Curry kod poraženih je zabio 26.