Boks: Hrvatski juniori osvojili tri zlata na memorijalnom turniru Lah Nimani

Marijan Rajič (BK Osijek, 69 kg), Zvonimir Rebolj (BK Osijek, 75 kg) i Toni Filipi (BK Zlatna rukavica, 91 kg) osvojili su zlato u svojim kategorijama, a Hrvatska je proglašena najuspješnijom reprezentacijom

Toni Filipi

Hrvatska juniorska boksačka reprezentacija sa osvojila je tri zlatne medalje i proglašena je najboljom na memorijalnom turniru Lah Nimani, održanog proteklog vikenda u Prištini. Hrvatsku su u Prištini predstavljali Marijan Rajič (BK Osijek, 69 kg), Zvonimir Rebolj (BK Osijek, 75 kg) i Toni Filipi (BK Zlatna rukavica, 91 kg) u pratnji trenera reprezentacije Ante Čepo.

Toni Filpi ujedno je proglašen najboljim boksačem na turniru, zlato je osvojio pobjedama protiv Mađara Fehera i Bugara Ivelina i to oba prekidom u prvoj rundi.

Zvonimir Rebolj na putu do prvog mjesta u srednjoj klasi bio je bolji od Mađara Bencea i Bugara Chavdarova osvojio zlato. Treće zlato donio je Marijan Rajić u velteru odličnom pobjedom nad Makedoncem Demirovim.