Bologna velikim preokretom šokirala davljenika Serie A

Bologna je zasjela na 10. mjesto Serie A zahvaljujući golovima Okwonkwoa i Donsaha u drugom dijelu.

Alessio Cerci/Getty Images

U posljednjoj utakmici 13. kola talijanskog nogometnog prvenstva Bologna je kao gost svladala Veronu sa 3-2 (1-2).

Domaći su dva puta vodili golovima Cercija (12) i Caceresa (33), dok je jedini strijelac za goste u prvom poluvremenu bio Destro (22). Preokret se dogodio u razmaku od samo dvije minute kada su Okwonkwo (74) i Donsah (76) pogodili mrežu Verone za novi uspjeh Bologne.

Bologna je ovom pobjedom skočila na 10. mjesto ljestvice sa 17 bodova, dok je Verona pretposljednja, 19. sa šest.

Na vrhu je Napoli sa 35 bodova, drugi Inter ima 33, a treći Juventus 31.