NAJNOVIJE VIJESTI

Braća Sinković srebrni na Svjetskoj regati u Linzu, pobjedu uzeo češki dvojac

Braća Sinković osvojili drugo mjesto u Linzu.

Hrvatski veslački par, braća Martin i Valent Sinković, osvojili su srebrnu medalju u dvojcu bez kormilara na ovogodišnjem natjecanju Svjetskog kupa koji se održava u Linzu. Naši veslači zauzeli su drugo mjesto s vremenom 6:28.43 minuta, dok je zlato osvojio Češki dvojac Lukas Helesic i Jakub Podrazil s vremenom 6:27.55 minuta. Do trećeg mjesta i brončane medalje odveslali su Francuzi Valentin i Theophil Onofroy s vremenom 6:28.440.

Braći Sinković ovo je druga medalja ove godine na natjecanjima Svjetskog kupa, a prvu su osvojili u Beogradu početkom mjeseca.

Drugi hrvatski predstavnik Damir Martin u jučerašnjoj utrci nije uspio izboriti finale A, dok je u današnjem finalu B zauzeo peto mjesto s vremenom 7:23.33.