Brazilci počeli prvenstvo, Eduardu mrvice u prvom susretu

Eduardo da Silva odigrao je desetak minuta u porazu Flamenga od Sao Paola...

Eduardo da Silva/Foto Facebook

Pet mjeseci mirovale su mreže u elitnom brazilskom nogometnom prvenstvu. Ovoga vikenda lopta se ponovno zakotrljala s centra i borba za titulu, ostanak u društvu najboljih, kao i nastup u Copi Libertadores može početi!

Branitelj naslova Cruzeiro nije dobro startao, pred svojim je navijačima poražen od Corinthiansa s minimalnih 1:0, dok je drugoplasirani prošle sezone Sao Paolo bio mnogo uspješniji na gostovanju kod Flamenga.

Nogometaši Flamenga poraženi su rezultatom 2:1, a zanimljivo je kako su svi pogoci pali u posljednjih petnaest minuta. Za domaće su precizni bili Luis Fabiano (74) i Pato (80), dok je počasni pogodak za goste postigao Everton u 86. minuti.

Negdašnji hrvatski reprezentativac i napadač Dinama, Arsenala i Šahtara Eduardo da Silva nije se pretjerano naigrao, za sada se očito nije nametnuo kao prva opcija u napadačkom segmentu Flamenga te mu je na koncu pripalo tek posljednjih desetak minuta.