Brooklyn Netsi poraženi u Oaklandu, Bogdanoviću najviše minuta

Bojan Bogdanović upisao je drugi poraz zaredom na zapadnoj turneji.

Bojan Bogdanović/Getty images

U drugoj utakmici turneje po zapadu, Brooklyn Netsi upisali su i drugi poraz. Nakon što su pognute glave napustili teren protiv Phoenix Sunsa, Bojan Bogdanović sa svojom momčadi isto je napravio i protiv Golden State Warriorsa.

Momčad iz Oaklanda ključnu prednost stekla je u drugoj četvrtini te ju više nije ispuštala do samog kraja. Konačni rezultat glasi 107:99. Hrvatski reprezentativac očito je zadobio povjerenje trenera i na terenu proveo je najviše od svojih suigrača, čak 37 minuta. Ipak, za to vrijeme nije bio pretjerano efikasan, a upisao je solidnih devet poena uz tri skoka i dvije asistencije.

Jarrett Jack bio je najefikasniji kod poraženih s 23 poena, a Brook Lopez i Deron Williams nadodali su 18. Mirza Teletović nije se upisao u strijelce. Kod momčadi iz Oaklanda Klay Thompson ubacio je 25, a Stephen Curry i Draymond Green po 17.