Brooklyn poražen, kraj sezone za Bogdanovića

Brooklyn Nets - Atlanta Hawks 87:111 (22:35, 22:15, 21:41, 19:21)

Bojan Bogdanović i Tony Wroten/Getty Images

Brooklyn Netsi poraženi su na domaćem terenu u šestoj utakmici doigravanja protiv Atlanta Hawksa te su time završili ovu sezonu. Konačni rezultat glasi 87:111, a seriju su gosti dobili 4:2.

Atlanta je prvu četvrtinu završila s plus 13, ali Netsi su se vratili do poluvremena. Ipak, u trećoj dionici Bogdanovićeva momčad zaigrala je potpuno dekoncentrirano, gubila lopte, a gosti mnoštvom laganih poena prelomili su susret. Bojan Bogdanović na kraju je ubacio osam poena uz loš šut iz igre (2/9) i uhvatio je pet skokova za 33 minute provedene na terenu. Najefikasniji je bio Brook Lopez s 19. Hawkse je predvodio Paul Milsap s 25.

Atlantu sada čeka polufinale istočne konferencije protiv Washington Wizardsa koji su lakoćom prošli Toronto Raptorse (4:0).