Brooklyn poražen od Miamija, Bogdanović najbolji strijelac

Još jedna NBA večer je iza nas. Brooklyn Netsi upisali su i četvrti poraz u nizu, ali veseli fenomenalna utakmica Bojana Bogdanovića.

Bojan Bogdanović/Getty Images

Brooklyn Netsi upisali su četvrti poraz u nizu. Nakon zapadne turneje vratili su se na istok i gostovali su na sunčanoj Floridi kod Miami Heata. Aktualni viceprvaci kojima u ovoj sezoni baš i ne cvatu ruže prekinuli su niz od tri poraza i slavili rezultatom 95:83.

Brooklynu je pripalo prvo poluvrijeme. U nastavku domaćin je dodao “gasa”, a utakmicu su prelomili tek na samom kraju. Poraženi sastav predvodio je upravo naš reprezentativac Bojan Bogdanović koji je izjednačio rekordni učinak NBA karijere s 22 poena (trice 4/5). Tome je nadodao tri skoka, asistenciju i osvojenu loptu, a valja napomenuti da je na terenu proveo rekordnu 41 minutu. Kod Miamija najefikasniji je bio Mario Chalmers koji je imao identičan učinak kao i Bojan. Chris Bosh nadodao je 15 uz devet skokova, a Dwayne Wade nije bio u momčadi.