Brooklyn poražen u produžetku, Bogdanović dvoznamenkast

Brooklyn Nets - Toronto Raptors 127:122 (23:29, 31:37, 28:25, 31:22, 9:14)

Bojan Bogdanović/Getty Images

Brooklyn Netsi ponovno su razočarali svoje navijače. Sedmi put zaredom poraženi su na domaćem terenu. Ovog puta bolji je bio odlični Toronto nakon produžetaka 127:122.

Činilo se da će gosti lagano do pobjede, a u jednom trenutku u trećoj četvrtini imali su i 16 poena prednosti. Ipak, Jarrett Jack igrao je utakmicu karijere, a u stopu ga je pratio Brook Lopez. Kako je susret išao prema kraju Netsi su smanjivali prednost da bi na kraju imali napad za pobjedu koji je promašio Lopez.

U produžetku Raptorsi su imali više koncentracije i slavili su. Spomenuti dvojac ubacio je 35 poena, a Bojan Bogdanović iako je susret započeo na klupi igrao je preko 40 minuta. Zabio je 11 poena uz osam skokova. Kod Toronta DeMar De Rozan bio je najefikasniji s 26, Louis Williams ubacio je 25, a Amir Johnson 24.