BROZOVIĆ, ČOP ILI MANDŽUKIĆ? BIRA SE NAJBOLJI U VATRENOM VIKENDU

Marcelo Brozović i Milan Badelj/Foto: Gettyimages

Hrvatski nogometni savez donosi pregled klupskog učinka aktualnih reprezentativaca.

Marcelo Brozović (Internazionale) – odigrao svih 90 minuta u porazu Intera kod Sassuola (3:1), te je bio asistent Palaciju za jedini pogodak gostiju iz Milana.

Duje Čop (Malaga) – u domaćoj pobjedi protiv Las Palmasa (4:1) igrao je do 77. minute, a postigao je vodeći pogodak svoje momčadi, glavom u 26. minuti susreta.

Mario Mandžukić (Juventus) – Juventus je kod kuće pobijedio Sampdoriju 5:0, a Mandžukić je u 14. minuti iznudio isključenje Skriniara i kazneni udarac koji je u vodstvo 2:0 pretvorio Dybala. U 75. minuti Mandžukića je zamijenio Zaza.

Mario Mandžukić/Foto: Gettyimages