Bundesliga: Bayern kod Augsburga doživio prvi poraz nakon godinu i pol dana!

Utakmica 29. kola: Augsburg - Bayern 1:0 (Mölders 31). Mario Mandžukić odigrao je svih 90. minuta u redovima Bavaraca

Slavlje Augsburga/Getty Images

Nogometaši Bayerna poraženi su na gostovanju kod Augsburga u okviru 29. kola Bundeslige. Bavarski je div u gostima kod Augsburga doživio prvi poraz u domaćem prvenstvu nakon 29. listopada 2012. godine (Bayer).

Domaćinu je tri velika bod donio Mölders u 31. minuti dvoboja. Mario Mandžukić odigrao je svih 90. minuta u redovima Bavaraca.

Utakmice 29. kola: Stuttgart – Freiburg 2:0 (Maxim 69, Harnik 89), Werder – Schalke 1:1 (Di Santo 15/Goretzka 33), Nürnberg – Borussia (M) 0:2 (Arango 18, Kruse 79 – 11m), Augsburg – Bayern 1:0 (Mölders 31), Eintracht Frankfurt – Mainz 2:0 (Joselu 52, Meier 85)