NAJNOVIJE VIJESTI

Bundesliga: Borussia Dortmund pobijedila Eintracht i zasjela na vrh

Domaćini su upisali sigurnu pobjedu.

Treće kolo njemačke Bundeslige otvoreno je utakmicom između Borussije Dortmund i Eintrachta iz Frankfurta na Signal Iduna Park. Domaćini su pobijedili 3:1 i barem privremeno zasjeli na vrh ljestvice.

U 36. minuti nakon kombinacije iz kornera Diallo je doveo domaćine u vodstvo, no Haller je u 68. minuti nakon prizemnog centaršuta da Coste izjednačio. No, samo četiri minute kasnije Sancho je centrirao, a Wolf vratio prednost Borussiji, da bi igrač Barcelone na posudbi, Paco Alcacer, dvije minute prije kraja nakon kornera postavio konačnih 3:1.