Bundesliga: Hannover pobijedio HSV i skočio na vrh ljestvice

U prvoj utakmici četvrtog kola njemačke Bundeslige Hannover je s 2:0 pobijedio HSV, nanio mu drugi poraz i zasjeo na vrh prvoligaškog društva.

Već u četvrtoj minuti gosti su mogli povesti, no Lewis Holtby pucao je zamalo pored gola. To je ujedno i bila najveća prilika HSV-a, a nakon toga terensku inicijativu preuzeli su domaćini. Nakon brojnih poluprilika do gola su konačno došli u 50. minuti. Niclas Fullkrug nakon centaršuta je pucao, a lopta se od bloka odbila do Harnika, koji ju je smireno poslao u mrežu. Osam minuta prije kraja susreta nakon novog odbijanca Ihlas Bebou našao se na pravom mjestu i postavio konačnih 2:0.