Bundesliga: Hrvatska golijada u Hamburgu, u slavlju Wolfsburga zabili Iličević, Perišić i Olić!

Utakmica 31. kola: HSV - Wolfsburg 1:3 (Iličević 58/Perišić 2, De Bruyne 42, Olić 49)

Ivica Olić i Ivan Perišić/Getty Images

BUNDESLIGA – 31. kolo

HSV – WOLFSBURG 1:3

Imtech Arena. Gledatelja: 55.000

Strijelci: 0:1 Perišić (2), 0:2 De Bruyne (42), 0:3 Olić (49), 1:3 Iličević (58)

HSV: Adler, Westermann, Mancienne, Diekmeier, Iličević (86 Maggio), Tesche, Jiráček, Rincón (73 Demirbay), Arslan (56 John), Çalhanoglu, Zoua

WOLFSBURG: Grün, Naldo, Rodriguez, Knoche, Polák (86 Medojević), Luiz Gustavo, Perišić, Träsch, De Bruyne, Arnold (76 Vieirinha), Olić (83 Schäfer)

Hrvatski reprezentativci bili su više nego raspoloženi u posljednjem subotnjem dvoboju 31. kola Bundeslige. U važnoj pobjedi Wolfsburga u gostima kod HSV-a među strijelce su se upisali Ivan Perišić i Ivica Olić za Vukove, dok je Ivo Iličević postigao počasni gol za momčad iz Hamburga.

Perišić je odmah u drugoj minuti goste doveo u vodstvo. Na 2:0 povećao je De Bruyn na aistenciju Ivice Olića, koji se u 49. minuti i sam upisao među strijelce. Sedam minuta kasnije Iličević je samo uljepšao poraz domaćina. HSV je i dalje u opasnim vodama, dok su Vukovi s ova tri boda ostali na četvrtom mjestu koje vodi u Ligu prvaka. Perišić je odigrao svih 90 minuta, dok su Iličević i Olić igru napustili u 86. odnosno 83. minuti.

Hamburger 1-3 Wolfsburg All Goals & Highlights… by All_Goals