Bundesliga: HSV izborio ostanak, Milan Badelj odradio cijeli susret u Fürthu

HSV je izborio ostanak nakon što je u uzvratnom susretu doigravanja odigrao 1:1 na gostovanju kod Greuther Fürtha

Milan Badelj/Getty Images

Hrvatski reprezentativci Milan Badelj i Ivo Iličević izborili su sa svojim HSV-om ostanak u Bundesligi nakon što su u uzvratnom susretu doigravanja za ostanak odigrali 1:1 na gostovanju kod Greuther Fürtha.

Prva utakmica u Hamburgu završila je bez golova, pa je HSV bio uspješniji zbog gola postignutog u gostima. HSV je poveo golom Pierrea Lasogga u 14. minuti, a izjednačio je Stephan Fürstner u 60. minuti. Badelj je odradio cijeli susret za momčad iz Hamburga, dok je Iličević propustio utakmicu zbog ozljede.

Greuther Furth 1-1 Hamburgo (All Goals) 18.05.2014 by alex_video