Bundesliga: Ivan Perišić postigao oba gola za Wolfsburgov remi s Freiburgom

Utakmica 32. kola: Wolfsburg - Freiburg 2:2 (Perišić 3, 70/Mehmedi 61, Terrazzino 82)

BUNDESLIGA – 32. kolo

WOLFSBURG – FREIBURG 2:2

Volkswagen Arena. Gledatelja: 25.000

Strijelci: 1:0 Perišić (3), 1:1 Mehmedi (61), 2:1 Perišić (70), 2:2 Terrazzino (82)

WOLFSBURG: Grün, Naldo, Rodriguez, Knoche, Polák, I. Perišić, Träsch, Medojević (66 Vieirinha), De Bruyne, Arnold, Olić (82 Caligiuri)

FREIBURG: Baumann, Krmaš, Ginter, Günter (88 Hofler), Guédé (86 Freis), Fernandes, Schuster, Schmid, Darida, Kerk (72 Terrazzino), Mehmedi

Ivan Perišić nastavio je sa proljetnim buđenjem i u 32. kolu njemačke Bundeslige. Njegov Wolfsburg je kod kuće remizirao s Freiburgom (2:2), a oba je gola za Vukove postigao Perišić.

Hrvatskom veznjaku to je peti gol u posljednja tri kola! Prvi je zabio u trećoj minuti sjajnim udarcem glavom na ubačaj Rodrigueza, a drugi u 70. minuti, vrativši domaćinu opet vodstvo. Perišić je odigrao svih 90. minuta zaradivši i žuti karton, dok je Ivica Olić zamijenjen osam minuta prije kraja.

Bayern se kod kuće lako obračunao sa Werderom (5:2). Mario Mandžukić petardi Bavaraca svjedočio je s klupe za rezervne igrače.

Rezultati 32. kola: Bayern – Werder 5:2 (Ribery 20, Pizarro 5353, 57, Schweinsteiger 61, Robben 74/Gebre Selassie 10, Hunt 36), Hertha – Eintrachrt Braunschweig 2:0 (Brooks 61, Allagui 77), Hoffenheim – Eintracht Frankfurt 0:0, Mainz – Nürnberg 2:0 (Okazaki 30, Moritz 44)

Wolfsburg 1-0 Freiburg (Goal Perisić) 26-04-2014 by raghey