Bundesliga: Ivan Perišić strijelac i asistent u teškom porazu Wolfsburga

Utakmica 23. kola: Hoffenheim - Wolfsburg (6:2). Perišić je zabio gol u 76. minuti, a igru je napustio u 84. Ivica Olić odigrao je posljednjih deset minuta

Ivan Perišić/Getty Images

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić odigrao je vrlo dobru utakmicu u teškom porazu Wolfsburga na gostovanju kod Hoffenheima. Vukovi su u sklopu 23. kola Bundeslige izgubili 6:2, a hrvatski je veznjak asistirao za prvi i postigao drugi gol Wolfsburga.

Domaćina je u vodstvo doveo Firmino već u četvrtoj minuti, da bi samo deset minuta kasnije izjednačio Dost na asistenciju Perišića.

Hrvatski se reprezentativac među strijelce upisao u 76. minuti, smanjivši rezultat na 4:2.Perišić je igrao do 84. minute, a Olić je u igru ušao deset minuta prije kraja.