Bundesliga: Ivica Olić postigao gol i dvaput pogodio prečku u porazu Wolfsburga u Dortmundu

Utakmica 29. kola: Borussia (D) - Wolfsburg 2:1 (Lewandowski 54, Reus 77/Olić 34). Olić i Ivan Perišić odigrali su svih 90 minuta za Vukove

Ivica Olić/Getty Images

BUNDESLIGA – 29. kolo

BORUSSIA (D) – WOLFSBURG 2:1

Stadion Signal-Iduna-Park. Gledatelja: 80.000

Strijelci: 0:1 Olić (34), 1:1 Lewandowski (54), 2:1 Reus (77)

BORUSSIA (D): Langerak, Hummels, Piszczek, Papastathopoulos, Kehl, Şahin (46 Durm), Mkhitaryan (76 Kirch), Reus, Großkreutz, Aubameyang (46 Jojić)

WOLFSBURG: Grün, Naldo, Rodriguez, Knoche, Luiz Gustavo, Perišić, Träsch (69 Ochs), De Bruyne, Malanda (79 Caligiuri), Olić

Ivica Olić nastavio je sa odličnim prezentacijama u dresu Wolfsurga i u 29. kolu Bundeslige. Hrvatski je napadač postigao gol na prepunom Westfallenu, ali je njegov Wolfsburg na kraju ipak poražen od Borussije.

Olić je u 34. minuti šokirao domaće navijače nakon što je domaći vratar Langerak kratko odbio loptu, ali su Lewandowski i Reus u nastavku utakmice Žutima osigurali preokret.

Hrvatski se reprezentativac mogao u još dva navrata upisati među strijelce, ali je oba puta pogodio okvir vratiju. Olić je poput Ivana Perišića odigrao svih 90. minuta za Vukove.

Borussia Dortmund 2-1 Wolfsburgo – All Goals… by FR-UK