Bundesliga: Ivica Olić zabio za remi Wolfsburga protiv Augsburga

Wolfsburg - Augsburg 1:1. Rodriguez je u 81. minuti ubacio, a hrvatski napadač visoko je skočio i spretno matirao suparničkog vratara

Bundesliga, 26. kolo

WOLFSBURG – AUGSBURG 1:1

Volkswagen Arena. Gledatelja: 25.645. Sudac: Zwayer.

Strijelci: 0:1 Werner (43′), 1:1 Olić (81′).

Crveni karton: De Bruyne (90′, drugi žuti karton)

WOLFSBURG: Benaglio, Naldo, Klose (od 77′ Kutschke), Rodriguez, Gustavo, Perišić, Trasch, De Bruyne, Adje (od 68′ Polak), Arnold (od 58′ Caliguri), Olić.

AUGSBURG: Hitz, Callsen-Bracker, Klavan, Philip, Ostrzolek, werner (od 90′ Molders), Baier, Hahn, Vogt, Bobadilla (od 66′ Esswein), Altintop (80′ Hong).

Nogometaši Wolfsburga remizirali su protiv Augsburga, a pogodak za 1:1 postigao je Ivica Olić. Rodriguez je u 81. minuti ubacio, a hrvatski reprezentativac visoko je skočio i spretno matirao suparničkog vratara. Olić je odigrao cijelu utakmicu, kao i Ivan Perišić koji je zaradio žuti karton.

Bayern je slavio kod Mainza 2:0, Mario Mandžukić igrao je do 81. minute.