Bundesliga: Jedvaj s Bayerom izgubio nakon velikog preokreta, Borussia preuzela vrh ispred Kovačevog Bayerna!

Veliki preokret gostiju.

Posljednju današnju utakmicu šestog kola njemačke Bundeslige na BayAreni su odigrali Bayer Leverkusen i Borussia Dortmund, a završilo je pobjedom gostiju, 4:2, iako su domaćini vodili 2:0.

Već u devetoj minuti Alario je s lijeve strane centrirao, a Michel Weiser odličnim udarcem iz prve zabio za vodstvo Bayera. Točno pola sata kasnije nakon kombinacije iz kornera Tah je povisio na 2:0 i činilo se da će Apotekari upisati veliku pobjedu.

No, u nastavku slijedi povratak Borussije. Hakimi je u 65. minuti centrirao, Hradecky obranio volej Reusa, no Larsen je odbijanac pospremio u mrežu, da bi samo četiri minute kasnije Reus napravio dvostruko proigravanje sa Sanchom i zabio za izjednačenje.

No, ni tu nije bio kraj golovima. Naime, četiri minute prije kraja Hakimi je proigrao Alcacera, koji donosi pobjedu i vrh Borussiji Dortmund ispred Kovačevog Bayerna, da bi u četvrtoj minuti sudačke nadoknade Alcacer iskoristio odlazak Hradeckog na protivnički gol prilikom kornera te postavio konačnih 4:2.