Bundesliga: Kramarić ponovno strijelac u porazu Hoffenheima, Sosa do prve pobjede sa Stuttgartom

Odlični nastupi naših nogometaša.

Odigrane su popodnevne utakmice šestog kola njemačke Bundeslige.

Hoffenheim je ugostio Leipzig i izgubio 2:1. Do pobjede je goste doveo Poulsen s dva gola, da bi Andrej Kramarić iz kaznenog udarca samo uspio smanjiti na konačnih 2:1 u 93. minuti.

Davor Lovren ušao je u igru u 58. minuti u teškom, 3:0 porazu Fortune kod Nurnberga, a Borna Sosa odigrao je cijeli susret u prvoj pobjedi Stuttgarta ove sezone, s 2:1 stradao je Werder.

Bundesliga, šesto kolo:

Hoffenheim 1:2 Leipzig (Kramarić 90+3. / 53., 73. Poulsen)

Nurnberg 3:0 Fortuna Dusseldorf (Behrens 28. – 11m, Ishak 64., Palacios-Martinez 78.)

Schalke 04 Gelsenkirchen 1:0 Mainz 05 (Schopf 11.)

Stuttgart 2:1 Werder Bremen (Donis 19., Castro 75, / 68. – ag Zieler)

Wolfsburg 2:2 Borussia Monchengladbach (Steffen 12., Weghorst 59. / 7. Plea, 48. Hazard)