BUNDESLIGA : Kramarić srušio Mainz,zabio i Rebić!

Sjajni su bili naši igrači.

U današnjim susretima Bundeslige bilo je dosta pogodaka, a naši igrači igrali su važne uloge.

Hoffenheim je srušio Mainz u sjajnoj utakmici. Poveli su domaći preko Mađara Adama Szalaija, a stvari je na početak vratio Berggren. Hoffenheim se vraća u vodstvo preko našeg Andreja Kramarića, nakon odbijene lopte. Na 3:1 povisio je Szalai, no gosti se ponovno vraćaju preko Berggrena. Ipak, pobjedu potvrđuje sjajni Krama fantastičnim pogotkom iz slobodnog udarca.

Istim rezultatom Eintracht našeg Nike Kovača ispratio je Koln. Poveli su domaći brzo, preko našeg Ante Rebića, koji je u sjajnoj formi. Na 1:1 poravnao je Terodde s bijele točke. No, Eintracht je pogotcima Russa, Falettea i Wolffa osigurao pobjedu, a konačnih 4:2 postavlja Terodde svojim drugim pogotkom.

Bayern je u derbiju slavio nad Schalkeom. Lewandowski je pogodio za 1:0 , a Di Santo poravnao. Pobjedu Bavarcima donosi Muller u 36. minuti. Naš Marko Pjaca nije ulazio u igru.

Borussija se dugo mučila protiv fenjeraša HSV-a, no uspjeli su slomiti otpor pogotcima Batshuayija i Gotzea.

Hannover je slavio protiv Freiburga sa 2:1.Waldemar i Claus donijeli su prednost Hannoveru, a Gulde postavlja konačan rezultat u 89. minuti. Josip Elez igrao je cijelu utakmicu.

Hertha je savladala Bayer Leverkuzen u gostima pogotcima Kaloua i Lazara, a naš Jedvaj nije igrao za Apotekare.